24 Ay taksitli Vestel Smart TV, sadece Vodafone SüperNet'te!

24 Ay taksitli Vestel Smart TV, sadece Vodafone SüperNet'te!

Eve internet bağlatırken bir de televizyon sahibi olmak istermisiniz ? Cevabınız evet ise size güzel bir haberim var. Evinize vodafone dan aldığınız internet aboneliği sonrasında bir tv ye de sahip olabilirsiniz. Üstelik taksitle. Devasa fiyatlarla olduğu gelmesin aklınıza çünkü fiyatlarda oldukça uygun. 66 tl'den başlayan bir taksit imkanı sunmuşlar. Ben sizler için kampanya detaylarını araştırdım.

Ev interneti ve Smart TV ile evler artık daha keyifli! Siz de Vodafone SüperNet evde internet tarifenizi hemen seçin, beraberinde dilediğiniz Vestel Smart TV'yi 24 ay taksitli olarak evinize götürün.

Vodafone Cep Merkezlerinden size en uygun internet tarifesini ve almak istediğiniz Vestel Smart TV modelini seçerek başvurunuzu yaparsınız.

İnternet portunuz aktiflendikten sonra, Türkiye’nin 81 ilinde bunlunan Anahtar Teslim Kurulum ekibi evinize gelir ve bina içi kablolarınızı kontrol eder. Uçtan uca modem kurulumunuzu sağlayıp internet bağlantınızı gerçekleştirirler.

Vestel servis uzmanları tarafından televizyonunuz adresinize teslime edilir, paketinden çıkarılır ve kurulumu tamamlanır.

Editör: Kamil Sağlim
Sayfayı Paylaş :

Yorum Yazın

Arama Yap

Editörler

Son Yorumlar

Ücretsiz Bülten Aboneliği ile Kampanya ve Fırsatlardan Anında Haberdar Olun!