Sitemap

 

Site URL: " size="40"?>" size="40"?>" size="40"?>" size="40"?>" size="40"?>" size="40"?>" size="40"?>" size="40"?>" size="40"?>" size="40"?>" size="40"?>" size="40"?>" size="40"?>" size="40"?>" size="40"> Sitenizin Ana Dizini Yada Sayfa Dizini Yazabilirsiniz.. Örnek: www.golgesiz.net yada www.golgesiz.net/Sitemap Gibi .
Strip session id Sayfalarından oturum kimliklerini kaldırmanız gerekebilir. Oturum kimliklerini URL'lere eklemek, sitenizin eksik taranmasına neden olabilir.
Last modified: " size="15"?>" size="15"?>" size="15"?>" size="15"?>" size="15"?>" size="15"?>" size="15"?>" size="15"?>" size="15"?>" size="15"?>" size="15"?>" size="15"?>" size="15"?>" size="15"?>" size="15"> Buraya Tarihi Girebilirsiniz YYYY-MM-DD formatında..
Degistir : Hangi Sıklıkta Sayfanızı Güncelliyorsanız Onu Secin.
Priority Sitenizdeki diğer URL'ye göre bu URL'nin önceliği. Geçerli değerler 0.0 ile 1.0 arasında değişmektedir. Bir sayfanın varsayılan önceliği 0,5 'tir. Arama motorları aynı sitedeki URL arasında seçimde bu bilgileri kullanır
 

Bu Hizmeti Oluşturmakta Herhangi Bir Kâr Amacı Güdülmemiştir. Golgesiz Bilisim Ücretsiz Olarak Sunmuştur.

 

  Web Tasarimi

Sitemaps Hakkında

 

sitemap

 

Site Haritasını Nereye Yerleştirebilirim?

 

Site haritanız sitemap.xml olarak değiştirilmiş ve kök dizinine yüklenmiş olmalıdır.

 

Site Haritası ne kadar büyük olabilir?

 

Sitemaps en büyük 10MB (10,485,760 bytes) ve maximum 50,000 URLs. içerebilir. Fazlası Sakıncalıdır.

 

Site Haritası oluşturduktan sonra ne yapmalıyım?

 

Bir kez Site haritası oluşturduktan ve web sunucunuzun yerleştirdikten, sonra Site Haritaları protokolünü destekleyen arama motorlarına sunabilirsiniz. Hesabınıza giriş yapın veya yeni hesap oluşturmak için www.google.com/webmasters Linkini izleyin.

 

Bazı sitelerde cerceve url kullanılır bunları dizine eklemelimiyim?

 

Evet bu url'leri eklemeniz gerekir

 

XML Site haritasindaki "priority" arama sonuçlarında sayfalarımın sıralamasını değiştirir mi?

 

"priority" Site Haritanızı ipucu, yalnızca belirli bir URL'nin önemini belirtir. kendi sitenizi ve diğer URL'lere göre üzerinde herhangi bir etkisi olduğu anlamına gelmez. Arama sonuçlarında sayfalarınızın sıralamasını değiştirmez.

 

Daha Fazla Bu Konuda Bilgi Almak için, Tıklayiniz...

 

 

 

Golgesiz Bilisim Hizmetleri: Web Tasarim , Web Tasarimi , Web Tasarim Uzmani , Web Dizayn , Web Master Creator Php Coder By Golqesiz (c) 2010-12

Golgesiz.Net 10 / 10 18586 oy. 18500 kullanici incelemesi. Golgesiz.Net Inceleyen: Golqesiz, 14 Subat . Sitemap icin faydali bir site Sitemap icin faydali bilgiler iceren bir site Derecelendirme: 5