Hesabınızda yeterli para olmadığında Avans Hesap fırsatı!

Hesabınızda yeterli para olmadığında Avans Hesap fırsatı!

Hesabınızda yeterli para olmadığında Avans Hesap'ı kullanabilir, sadece kullandığınız tutar ve gün için faiz ödeyebilirsniz. 

İhtiyaçların bitmediği ve kısıtlı imkanların bulunduğu günümüzde her an nakit ihtiyacı hissedebiliyoruz. hele ki bir ev sorumluluğu taşıyorsak. Eksikler bitmiyor öyle değilmi? Malesef her ihtiyacınızı her an karşılama imaknına sahip olamıyoruz. Örneğin aniden bozulan ev eşyaları, hastane masrafları ve ya benzer diğer ihgtiyaçlar,masraflar... Malesef sürpriz bir şekilde karşımıza çıkabiliyhor ve çözüme ulaşmak zorunda kalıyoruz.

Bunların yanı sıra bir de düzenli olarak ödeme zorunluluğumuz olan masraflarımız söz könusu. Çocukların kurs masrafı, internet gideri,servis derken masraflar çığ gibi büyüyor bizler altında eziliyoruz. Evet içinizi karartmış olabilirim. Ama bir çözümden de bahsedeceğim bu noktada.,

Garanti Bankası acil durumlarınızda sizlere nakit avans imkanı sunuyor. Çıkan ani bir masraf ve ihtiyaç durumunda garantinin avans hesap fırsatından faydalanabilirsiniz. Gelin bu hizmet kapsamında neler var bakalım.

Avans Hesap açılışı için:

  • Garanti Internet’te Başvurular > Kredi > Avans Hesap adımlarını takip ederek başvuru yapabilirsiniz.
  • Garanti Cep’te Bankacılık İşlemleri>Başvurular>Kredi/Avans Hesap Başvurusu>Avans Hesap Başvurusu adımlarını takip ederek başvuru yapabilirsiniz.
  • Dilerseniz şubelerimizden de başvuru yapabilirsiniz.
  • Avans Hesap Limit Artırımı için:
  • Garanti Internet’te Hesaplar ve Ürünler > Avans Hesaplarım > Limit Artırımı adımlarını takip ederek hızlıca limit artırımı yapabilirsiniz.
  • Garanti Cep’te Bankacılık İşlemleri>Başvurular>Kredi/Avans Hesap Başvurusu>Avans Hesap Başvurusu > Limit Artırım Başvurusu adımlarını takip ederek artırımı yapabilirsiniz.
  • Dilerseniz şubelerimizden de limit artırımı yapabilirsiniz.
Editör: Ahmet Rasim Kul
Sayfayı Paylaş :

Yorum Yazın

Arama Yap

Editörler

Son Yorumlar

Ücretsiz Bülten Aboneliği ile Kampanya ve Fırsatlardan Anında Haberdar Olun!