Seyahat Sağlık Sigortanızı Garanti'den

Seyahat Sağlık Sigortanızı Garanti'den

Beklediğimiz yarıyıl tatili sonunda geldi. Geçirdiğimiz yarı yılın tüm stresini yorgunluğunu atmak için güzel bir tatili hakettik. Evde oturmak için uzun bir tatil ve bence değerlendirilip güzel bir tatil yapılası bir tatil. Hatta gelin biraz abartıp yurt dışına çıkalım. Soğuktan donduğumuz şu günlerde neden sıcak ülkelerde güzel bi tatil geçirip güneşin tadını çıkarmayalım öyle değil mi? 

Evet planı yaptık tatile yurt duşına çıkıyoruz ama her türlü aksiliği riski düşünmek zorundayız. Artık sağlık sigortası yaptırmadan tatile çıkmak akıl karı değil. Bunun içinde çok uygun fırsatlar söz konusu. Her türlü sıkıntı aksaklığa karşı sağlık sigortanızı mutlaka ki yaptırmalısınız. Bunun için Garanti'nin bizlere sunduğu bir fısattan bahsetmek istedi. Aşağıda sizler için bu kampanyanın detaylarını derledim. İnceleyebilirsiniz.

Seyahat Sağlık Sigortanızı Garanti'den kolayca yaptırın, seyahat hazırlıklarınızda keyfinize bakın.

Seyahat sağlık sigortasını Garanti İnternet'ten hem kendiniz hem de sevdikleriniz için hemen yaptırabilirsiniz.Vize başvurularınız sırasında pek çok konsolosluğun zorunlu olarak istediği Seyahat Sağlık Sigortası'nı Garanti'den tek tıkla yaptırabilirsiniz. Bireysel Seyahat Sağlık Sigortası, yurtdışı seyahatlerinizde karşılaşabileceğiniz acil sağlık problemlerini teminat altına alır, asistans hizmetleriyle de hayatınızı kolaylaştırır.

İster hesaptan, isterseniz kredi kartından ödeyebilir, poliçenizin çıktısını alarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dilerseniz Garanti İnternet Başvurularım menüsü Sigorta adımından da başvurunuzu yapabilirsiniz.

Editör: Ahmet Rasim Kul
Sayfayı Paylaş :

Yorum Yazın

Arama Yap

Editörler

Son Yorumlar

Ücretsiz Bülten Aboneliği ile Kampanya ve Fırsatlardan Anında Haberdar Olun!