Total'de 40 TL'ye Kadar Bonus Kazanma Fırsatı

Total'de 40 TL'ye Kadar Bonus Kazanma Fırsatı

Bonus üyesi tüm Total istasyonlarından yapılan akaryakıt alışverişlerinde 40 TL'ye kadar bonus kazanabiliyorsunuz. 13 Ocak ile 28 Şubat arasında geçerli olan kampanyadan kazanılacak bonusları 08 Mart - 19 Mart tarihleri arasında Total istasyonlarından yapacağınız otogaz ve akaryakıt alışverişinizde kullanabilirsiniz. 

Bonusu Nasıl Kazanabilirsiniz?

4 kere ayrı günlerde yapacağınız akaryakıt/otogaz alım işlemlerinde 100 TL ve üzerinde alım yaparsanız 30 TL kazanacaksınız. Bonu Flaş kart ile alışveriş yapanlar için kazanım 40 TL bonnus olacaktır.

Kampanyaya SMS ile kaydolanlar 30 TL Bonus Flaş ile kaydolanlar ise 40 TL kazanabiliyorlar.

Kampanyadan faydalanabilmeniz için kaydınız yapıldıktan sonra yapmış olduğunuz 100 TL ve üstündeki alışverişler hesaba katılacaktır.

Kampanyanın geçerli olduğu kartlar : Bonus, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Paracard, diğer banka Bonus kartları (Fibabanka ve PTT Bonus Hariç),Bonus Business ve Easy kartlar dahildir.

Miles-Smiles kartları, American Express, PTT Bonus, Fibabanka Bonus, Denizbank Bonus Business, TEB Bonus Business, ING Bonus Business, Burgan Bank Bonus Business, Fibabanka Bonus Business, taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order kampanyaya dahil olmamaktadır.

Bonusnet bankalarına ilişkin ticari ve bireysel kart katılım bilgilerine detaylı olarak bonus.com.tr'den ulaşabilirsiniz.

Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money Bonus ile katılan müşteriler, Bonus Flexi , Flexi ve Bonus Genç ile de ayrıca kampanyaya katılarak,-Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katılması durumunda en fazla 40 TL olmak üzere-ikinci defa bonus kazanabilirler.

Yapılan işlemler Garanti POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.

SMS gönderimini bankaya kayıtlı olan cep numaranız ile yapmanız gerekmektedir.

SMS ücretleri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL.

Bonus Total Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Geçerli alışveriş için ilk önce Garanti Bonus kartı olanlar TOTAL yazıp 3340'a, Deniz Bonus kartı olanlar TOTAL yazıp 3280'e, TEB Bonus sahipleri TOTAL yazıp 4616'ya, Şeker Bonus sahipleri TOTAL yazıp 7353'e, ING Bonus sahipleri TOTAL yazıp 2205'e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442'ye, Burgan Bonus sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte  8222'ye, ABank Bonus sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 4055'e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404'e SMS göndermelidir.

Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card sahibi olan kişiler kampanyaya katılmak için EVET TOTAL yazdıktan sonra, boşluk bırakarak kartın son 6 hanesiyle beraber 3340'a sms göndermeliler ve bu kartlar için katılım ücreti 4,99 TL'dir.

Ne Kadar Bonus'um Var Nereden Öğrenebilirim?

Total istasyonlarında bulunan Garanti POS cihazı üzerinden hak etmiş olduğunuz ödül bilgisini öğrenebilirsiniz.

Garanti bankası kampanya koşullarının değiştirilmesi hakkını saklı tutmaktadır.

Flexi kampanyaya katılım için EVET TOTAL yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340'a sms göndermelidir ve bu kartlar için katılım ücreti 4,99 TL dir.

Editör: Kemal Sağduyulu
Sayfayı Paylaş :

Yorum Yazın

Arama Yap

Editörler

Son Yorumlar

Ücretsiz Bülten Aboneliği ile Kampanya ve Fırsatlardan Anında Haberdar Olun!