Windows 8 Indir
Microsoft Windows 7 ile Yeniledigi işletim Sistemini daha da Güzelleştirerek Windows 8 iLe Karşımıza çıktı.. Deneme Sürümü Olarak Piyasaya çıkan windows 8, windows 7‘e nazaran daha hızlı daha hoş daha görsel olmuş… Burada bu yazıyı yayınlamadan önce kendi bilgisayarıma kurup eksiklerini ve güzelliklerini incelemek istedim.. ilk izlenim olarak gayet hizli ve basit arayüz kullanılmış.. Sistemde herhangi bir yorma kasma yapmıyor.. 7 deki görselliginin üzerine daha da şıklaşmış diyebilirim.. mause ile ekrani tutup çekmek saga sola birakmak gibi animeler eklenmis.. Sürüm hemen hemen birçok avrupa dilinde olmasına ragmen türkce olarak sunulmamış.. Zaten şuan hala geliştirme aşamasındalar..
Kurup güncellemeleri açtıkdan sonra herhangi bir sıkıntı olmayacagını belirtmiş resmi microsoft sitesi.. Yani türkçe versiyonu piyasaya çıktığında güncellemeler ile bile türkceye dönüşümü olacagını yazmışlar.. Bunun yanı sira biraz araştırma yaptigim da, internette 8 için yapılan türkce cracklere rastladım.. Gerek duymasam da bir deneme amaçlı yükledim.. Yükledikden sonra oluşan hatalar; denetim masası artık çalışmıyor.. yeniden başlatma vb, özellikler çalışmıyor.. Kesinlikle netteki türkce yama seklinde verilen yamaları önermem.. Bir de cok iyi anlamıyorsanız bilgisayardan tekrar orjinal dile cevirmeniz de zor olur.. O Yüzden hic bosuna yamaları indirmenizi önermem..
Microsoft Sızmaları önlemek için indirme linklerini kendi sitesinden iso dosyaları şeklinde vermiş.. Linkleri altta veriyorum.. Kurulumu basit.. Kısaca tarif edeyim.. iso dosyasını açmasını biliyorsunuzdur. Bilgisayara format atmayı bilen hemen hemen herkes iso dosyalarını açmayı da bilir.. Bilmeyenler için de ufak bir anlatayim.. Dosyalar iso şeklinde inecekdir.. iso dosyası diger bir tabiri ile sıkıştırılmış dosyalardır.. aynı rar dosyası gibi.. bilgisayarınıza kaydettiginiz bu dosyaya sag tiklayip winrar ile açabilirsiniz dosyaya cikar seklinde herhangi bir bos klasöre kaydedip daha sonra cd ye veya usb aygitina kaydedebilirsiniz.. iso anlatımı bu kadar yeterli sanirim.. Google da da daha fazla bilgi bulabilirsiniz iso dosyalari ile alakali..
Gelelim formata, Cd den boot etmek için ayarlarınız tamam ise cd yi taktiniz yeniden başlattıgınız da kurulum direk başlayacaktır..
Gerekli kurulum dosyalarından sonra, ilk olarak ürün anahtarını soracak, ürün anahtarını en altta verdim onu not almayı unutmayın..
ürün anahtarını girdikden sonra kurulum dosyaları kendisi yüklüyor, bir kaç kere kapanıp açılacaktır.. Hic formattan anlamiyorsanız kesinlikle kendiniz format atmaya kalkmayın.. Anlayan arkadaslar için çok basit yine bir xp veya 7 formati seklinde dizinleri gösterip istediginiz dizine formatlayabilir yeniden silip yeni klasör oluşturabilir oluşturdugunuz dizin içine 8 işletim sistemini kurabilirsiniz.. Sürüm dedigm gibi ingilizce de olsa bilgisayardan anlayan arkadaslar için bir sorun teşkil edecek sekilde karışık degil.. Formattan sonra yorumlarınızı beklerim.. Ben şuan için kesinlikle memnunum.. Uygulamaları eklentileri servisleri gayet güzel ve hızlı..
Bilgisayarınızı Sevindirin Windows 8e Geçin Derim..
64 bit (x64) : İndir (3,1 GB) Sha 1 karma – 1288519C5035BCAC83CBFA23A33038CCF5522749

32 bit (x86) : İndir (2,3 GB) Sha 1 karma – E91ED665B01A46F4344C36D9D88C8BF78E9A1B39
Ürün Anahtarı: DNJXJ-7XBW8-2378T-X22TX-BKG7J

Benzeri Yazılar:

  1. windows 7 home premium ürün anahtarı Windows 7 home premium ürün anahtarı: WINDOWS “7” SADECE Windows...
  2. Windows 7 Orjinal Degil Uyarısını Kaldırma Merhabalar.. Sitemizde windows 7 ürün anahtarını paylaştım fakat kimi bilgisayarlarda...
  3. Windows 7 Fikir ve Yöntemleri Bu bir Windows 7 ipuçları ve yöntemleri hakkında öğretici. Şimdiye...
  4. Windows 7 ayarlarınızı nasıl değiştirebilirim? Soru : Windows 7 ayarlarınızı nasıl değiştirebilirim? Cevap : Masaüstü,...
  5. WordPress Favicon Ekleme veya Değiştirme Merhaba çoğu insan gibi bende faviconu çok sever ve olmazsa...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


2 × üç =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Bursa Izmir Istanbul Muğla Antalya Ankara Eskişehir Edirne Denizli Aydın ve Tüm Türkiye iLLerinin Web Tasarimi Yapilir.
I ♥ Validator